People.Products.Productivity.

Možná jste to ještě neslyšeli, ale Yale je jedním z nejstarších původních výrobců vysokozdvižných vozíků a skladového vybavení na světě. Ve světě podnikání se pohybuje více než 137 let! Roky pomáhání zákazníkům s řešením problémů manipulace s materiály nás hodně naučily a je naším každodenním cílem se dále zlepšovat a poskytovat vám ta nejlepší řešení tím správným způsobem a v pravý čas.

Náš slogan „People.Products.Productivity.™“ shrnuje prvky našeho podnikání, díky nimž dosahujeme dle našeho názoru největších úspěchů. Věříme, že právě úsilí celého týmu se zasloužilo o tak působivou historii společnosti a jejího dlouhého působení v tomto velmi náročném odvětví.

 

People

  • Zaměstnanci společnosti Yale a naši celosvětoví dodavatelé jsou odhodláni řešit problémy a pomoci klidnému podnikání našich zákazníků.
  • Všechny naše dodavatele pečlivě vybíráme a zajišťujeme vstřícné, pohotové a konzistentní služby v každém světovém regionu.
  • Naši zákazníci – vy – jsou našimi nejdůležitějšími partnery, kteří spolupracují s Yale a našimi dealery na výrobě co nejlepších vozíků a poskytování kvalitních služeb.

 

Products

  • Jedinečné dědictví Yale spočívá v designu a výrobě širokého spektra zařízení pro manipulaci s materiálem, od speciálního skladovacího vybavení po tradiční vysokozdvižné vozíky poháněné elektřinou, dieselem, LPG, CNG či dokonce vodíkovými palivovými články.
  • Jsme plně věrni kvalitě, ISO registrace a použití vysoce pokročilého designu, výrobních a testovacích metod jsou pro nás velmi důležité.
  • Navíc nikdy neusínáme na vavřínech, investujeme více než 40 milionů dolarů ročně do výzkumu a vývoje, zajišťujeme tak neustálé řešení a pomoc při nových výzvách zákazníků a zachováváme si vedoucí postavení v oboru.

 

Productivity

  • V naší společnosti rozumíme tomu, že vysokozdvižné vozíky nejsou předmětem vaší činnosti, ale pouze prostředkem k vaší práci, jsou způsobem, jak podnikat efektivněji a s větším ziskem.
  • Všechna naše zařízení pro manipulaci s materiály jsou navržena pro zlepšení vaší produktivity, umožňují nejefektivnější řešení úkolů a jejich obsluha je pohodlná a bezpečná.
  • Věříme, že služby okolo vozíků jsou stejně důležité jako samotné vozíky, proto nabízíme i jejich díly, údržbu, programy pro správu a financování vozového parku navržené tak, aby maximalizovaly provozuschopnost a minimalizovaly obavy vlastníků.