YALE

Yale je globální společnost a ve svém oboru působí přes 75 let.

  • 11 výrobních závodů oceněných systémem jakosti ISO 9001:2000
  • 5 distribučních center náhradních dílů
  • více než 350 oficiálních dealerů po celém světě

Yale v Evropě, Africe a na Středním Východě (naše divize)

  • 5 evropských výrobních závodů oceněných systémem jakosti ISO 9001:2000
  • 5 obchodních center v Itálii, Francii, Německu, Velké Británii a na Středním Východě
  • více než 100 oficiálních dealerů

Yale působí v oblasti manipulace přes více než 75 let a má nezávislou distribuční sít’ zahrnující více než 350 dealerů v 62 zemích. Výrobu zajišt’uje 11 výrobních závodů Nacco Materials Handling Group na čtyřech kontinentech.

V Evropě prodáváme produkty z těchto míst – Craigavon v Severním Irsku, Irvine ve Skotsku, Masate a Modena v Itálii a Nijmegen v Nizozemí. Jedná se o montážní závody řízené nadnárodním managementem, ve kterých se používají součásti a komponenty od předních evropských a světových výrobců, včetně těch českých. V Nijmegenu se nachází taktéž evropské distribuční centrum náhradních dílů, vzdálené cca 650 km od našich hranic a disponující více než 96 % všech dílů.


Zákazníci a dealeři značky Yale profitují z investic společnosti do výzkumu a designu. Každoročně se investuje více než 43 milionů dolarů na rozvoj nových produktů. Plynulý rozvoj výzkumu zajišt’uje více než 370 inženýrů, kteří zdokonalují výrobní řadu produktů. Obchodní centra naší „evropské divize“ jsou umístěna ve městech Fleet v Anglii, Frankfurtu v Německu, Paříži ve Francii, Modeně v Itálii a Dubai na Středním Východě. Zajišt’ují podporu zákazníkům v daných oblastech.