HY Group

Vedoucí postavení na světovém trhu v oblasti výroby a distribuce techniky pro manipulaci s materiálem.

HY Group je nezávislou akciovou společností, a jejích dceřiných společností na 4 kontinentech. Pod značkami Yale, Bolzoni, Utilev a Hyster  vyvíjí, vyrábí, prodává a zajišťuje pro celosvětový trh distribuci komplexních řad manipulační techniky a jejich náhradních dílů.

HY Group je veřejně obchodovatelnou společností registrovanou na  burze cenných papírů New York Stock Exchange.

Společnost  působí v oblasti výroby a distribuci produktů pro manipulaci již 75 let a má nezávislou distribuční sít’ zahrnující více než 350 dealerů v 62 zemích. Výrobu zajišťuje 11 výrobních závodů HY Group na čtyřech kontinentech.

V Evropě prodáváme produkty z těchto míst – Craigavon v Severním Irsku, Nijmegen v Nizozemí a Masate a v Itálii. Jedná se o montážní závody řízené nadnárodním managementem, ve kterých se používají součásti a komponenty od předních evropských a světových výrobců, včetně výrobců z České republiky. V Nijmegenu se nachází taktéž evropské distribuční centrum náhradních dílů, s dosahem 24 hodin denně a aktuálním objemem s více jak 4 miliony položek, vzdálené cca 650 km od našich hranic a disponující více než 96 % všech dílů.

Zákazníci a dealeři značky Yale profitují z investic společnosti do výzkumu a designu. Každoročně se investuje více než 43 milionů dolarů na rozvoj nových produktů. Plynulý rozvoj výzkumu zajišťuje více než 370 inženýrů, kteří zdokonalují výrobní řadu produktů. Obchodní centra naší „evropské divize“ jsou umístěna ve městech Fleet v Anglii, Frankfurtu v Německu, Paříži ve Francii, Modeně v Itálii a Dubai na Středním Východě. Zajišťují podporu zákazníkům v daných oblastech.

Zatímco HY Materials Handling se stala akciovou společností obchodovatelnou na burze až v roce 2012, společnost HY Group buduje své vztahy se zákazníky, dodavateli, dealery a zaměstnanci více než 80 let. Usilujeme o inovace našich výrobků a služeb, kvalitu a výkonnost, včetně rostoucího tržního podílu celosvětově, ale s velkým důrazem na propojení lokálních vazeb odlišností a různorodostí aplikací v oblasti manipulace a skladování  prezentované profesionální sítí nezávislých dealerů.

Historie HY Group