YALE CZ

YALE CZ s.r.o.  výhradní zastoupení značek Yale, UTILEV jako certifikovaný partner BRONZ v rámci DEALER EXCELLENCE PROGRAM HY Group na území České republiky.

Prezentace YALE CZ ja ke stažení ZDE

YALE CZ s.r.o. – komplexní nabídka řešení pro manipulaci a skladování, prostřednictvím profesionálního poradenství, produktů YALE a UTILEV a komplexních služeb.

Produkty Yale a komplexní služby v oblasti procesu manipulace a skladování poskytujeme na celém území České republiky prostřednictvím vlastního profesionálního personálu obchodně – technických poradců. Regionální pokrytí nám umožňuje být blízko potřebám našich zákazníků a dokázat tak rychle a efektivně reagovat na konkrétní požadavky. V souladu se standardy globální společnosti HY Group propojujeme naše obchodní aktivity jak v úrovni regionální, tak i napříč republikou díky oddělení obchodních manažerů pro klíčové zákazníky a to jak na úrovni České republiky, tak i v rámci nadnárodní spolupráce.

Vysokou úroveň obchodně technických poradců doplňuje sít servisních techniků, kteří spolu s obchodními poradci tvoří v jednotlivých regionech teamy a tím zabezpečujeme jak rychlou a odbornou odezvu nejen v oblasti prodeje, ale především v oblasti servisního pokrytí. Servisní organizace je klíčovým útvarem společnosti, kde se kloubí centrální řízení a komunikace prostřednictvím zákaznického dispečinku, tak prostřednictvím osobních lokálních vazeb našich zkušených techniků.

Společnost YALE CZ s.r.o. již působí na českém trhu v oblasti prodeje a servisu manipulační techniky více jak 25 let, což je prokazatelnou jistotou pevných základů společnosti. V kombinaci s aktuální nabídkou produktů Yale, jde opravdu o silné partnerství v oblasti nabídky produktů a služeb prémiové značky.

Základní nabídka produktů a služeb YALE CZ je:

  • Poradenství v oblasti procesu manipulace a skladování.
  • Nabídka produktů Yale a UTILEV pro více jak 600 různých aplikací.
  • Komplexní servisní služby v oblasti manipulačních techniky.
  • Finanční služby v oblasti pronájmů manipulační techniky.
  • Prodej použité manipulační techniky.
  • Poskytování služeb v oblasti komplexní správy manipulace a skladování (technika, lidé, řízení procesu).