Novinky

YALExperience 2021
6. 8. 2021

YALExperience 2021

Další ročník prodejní a vzdělávací akce YALExperience se blíží! Přijeďte ve dnech 22. - 23. 9. 2021 a užijte si dny vysokozdvižné techniky s YALE CZ. Představíme horké novinky na trhu, inovativní řešení i stroje k okamžitému odběru. Setkejte se s kolegy v oboru, užijte si zábavu i odborné přednášky. Těšíme se na vás!

Více informací
YALE CZ pomáhá
30. 6. 2021

YALE CZ pomáhá

YALE CZ Jsme si vědomi naší společenské zodpovědnosti a sounáležitosti s děním na jižní Moravě. Zítra jako dar odesíláme 3 ks paletových vozíků do skladu Českého Červeného kříže v Hodoníně, kde pomohou s manipulací se stavebním materiálem. Také jsme nabídli k bezplatné zápůjčce 2 terénní vysokozdvižné vozíky YALE. Nabídku využila velmi zasažená Moravská Nová Ves, kam vozíky v nejbližším možném termínu dopravíme. Rádi bychom poděkovali přepravní firmě Dejmek, která se připojila k naší pomoci a stroje na Moravu doveze zdarma. POMÁHEJME všichni, kromě finanční pomoci lze přispět stavebním materiálem, technikou a v neposlední řadě dobrovolnictvím přímo na místě. dobrovolnici@jmk.cz

Více informací
Rodinný den a oslava 30 let YALE CZ
30. 6. 2021

Rodinný den a oslava 30 let YALE CZ

Jako každý rok jsme uspořádali pro naše vážené klienty i zaměstnance i jejich rodiny Rodinný den v zábavním parku Mirákulum. Zároveň jsme oslavili třicáté výročí firmy YALE CZ na českém trhu s manipulační technikou. Báječný den s báječnými lidmi :-)

Více informací
Aktivně bojujeme s šířením viru C-19
8. 3. 2021

Aktivně bojujeme s šířením viru C-19

Dezinfikujeme interiéry strojů po každém servisním zásahu. Technici Yale postupují v souladu s nařízeními vlády tak, aby minimalizovali možnost nákazy vašich zaměstnanců. V rámci servisního výkonu provede technik Yale důkladnou dezinfekci povrchů interiérů strojů alkoholovou dezinfekcí.

Více informací
Vánoční YALE CZ
22. 12. 2020

Vánoční YALE CZ

Přejeme všem obchodním partnerům i kolegům krásné a klidné Vánoce a vše nejlepší do roku 2021. A tradičně jsme připravili vánoční video, tak se dobře bavte!

Více informací
MPC15 - konec dřiny v Česku!
6. 10. 2020

MPC15 - konec dřiny v Česku!

Novinkou v portfoliu YALE CZ je MPC15, paletový vozík s plně elektrickým pojezdem a zdvihem, který zajistí kvalitní pracovní prostředí a snížení námahy obsluhy. Je ideální náhradou za klasický ruční paletový vozík. Díky mimořádně kompaktním rozměrům, nízké hmotnosti a obratnosti je vhodný pro práci na korbě náklaďáku, v maloobchodě i ve skladech – všude tam, kde je málo prostoru, ale zároveň zvládne transport palet na delší vzdálenosti.

Více informací
YALExperience - setkání zákazníků, dodavatelů a školitelů
25. 6. 2020

YALExperience - setkání zákazníků, dodavatelů a školitelů

Ve dnech 23. a 24. 6. jsme konečně uspořádali YALExperience, setkání zákazníků, dodavatelů a školitelů s novinkami i použitou technikou YALE. Mnozí zákazníci poprvé viděli sídlo a zázemí YALE CZ a mohli si projít kompletní nabídku strojů. Pro zájemce byly připraveny odborné přednášky a prezentace našich dodavatelů. I díky výbornému počasí a dobré náladě všech zúčastněných akce proběhla velmi úspěšně a s pozitivními ohlasy. Děkujeme všem za účast a budeme se těšit při další YALExperience.

Více informací