Historie

Společnost V. Mariotti S.r.l. byla založena v roce 1920, disponuje více než 40-ti letou zkušeností v oblasti konstrukce a výroby malých čelních vysokozdvižných vozíků. Jedná se o lídra na trhu malých vozíků, které nabízí ve více než 20 různých modelech s kapacitou až 1600 kg. V. Mariotti je zastoupena prostřednictvím dealerů ve více než 40 zemích.

Tým vysoce kvalifikovaných odborníků udává směr našemu neustávajícímu hledání dokonalosti v oblasti inovací a výkonů, abychom dokázali odpovědět na rostoucí potřeby trhu.

Výzkum a inovace patří již dlouho k charakteristickým aspektům naší společnosti. I proto jsme flexibilní společností, která je schopná reagovat na potřeby svých zákazníků, a to obzvláště tehdy, je-li třeba splnit požadavky či zadání zahrnující specifické druhy manipulace. V takovýchto případech je společnost Mariotti schopná vytvořit řešení na míru pro konkrétní druhy pracovních prostředí, v nichž vyvstávají takové potřeby, které standardní stroje nedokáží splnit. Náš sortiment může nabídnout vhodnou alternativu k tradičním vysokozdvižným vozíkům či klasickému skladovému zázemí.

Výroba je trvale zaměřená na dosažení co nejvyšší kvality. Spojuje nejnovější technologie s péčí a zaměřením na detaily, čehož je možné dosáhnout pouze tehdy, pokud se lidé přímo zapojují do procesu výroby.

Vývoj a výroba konstrukce našich vozidel probíhá výhradně v rámci naší firmy, ať už jde o podvozky, nosníky, systém řízení či pohonné jednotky. Všechny ostatní součásti prochází pečlivým výběrem a každé vozidlo je vyrobeno a testováno tak, aby poskytlo našim zákazníkům to, co potřebují - nejvyšší možnou spolehlivost a kvalitu.

 

Společnost Mariotti je držitelem certifikátu na vývoj a výrobu vysokozdvižných vozíků a prodej náhradních dílů.  (UNI EN ISO 9001).

 

NAŠE HISTORIE

Služby, které poskytujeme, stojí na zkušenostech, které sbíráme už prakticky sto let, a na naší nezlomné víře v inovaci a péči o zákazníka. Díky tomu jsme vám nyní schopni nabídnout ten nejširší a nejspolehlivější sortiment vysokozdvižných vozíků pro manipulaci s malými náklady.

 

+ 1920 – 1973 / Jak to celé začalo

+ 1973 – 1995 / Cesta ke kompaktnímu vysokozdvižnému vozíku

+ 1995 – 2000 / Start řady MYCROS

+ 2000 – 2005 / Vstup na americký trh

+ 2005 – 2012 / Technologie AC přichází na scénu

+ 2012 – dodnes / Kompletní sortiment pro globální trh

 

NAŠE VIZE A BUDOUCNOST

Naším posláním je přinášet nejlepší možná řešení výzev spojených s manipulací a skládáním zboží na sebe ve stísněných prostorách, a na takových pracovištích, pro která nejsou standardní stroje vhodné. Naším cílem je spojit technologii, přesnost, kompaktnost a kvalitu do jediného vozidla.

Nevyrábíme pouze elektrické vysokozdvižné vozíky – pracujeme také tvrdě na hledání řešení a tvorbě výrobků, které budou reagovat na potřeby našich zákazníků. Našim cílem je zlepšovat výkony, bezpečnost a ergonomii, ale také minimalizovat vznik problémů při práci, prostoje kvůli závadám a samozřejmě také provozní časy a náklady.

Věříme, že tato filozofie nám pomůže ještě více rozšířit portfolio našich elektrických vozidel a poskytovat našim zákazníkům stále výkonnější služby, které budou přesně odpovídat jejich potřebám.

Náš pohled do budoucna se řídí především těmito hesly: kvalita, služby, kompaktnost, spolehlivost, přesnost, vývoj, bezpečnost a všestrannost.