Spolupráce s MotoGP

Spolupráce s MotoGP
16. 8. 2017
Společnost Yale® má tu čest Vám oznámit, že byla vybrána jako dodavatel vysokozdvižných vozíků pro mistrovství MotoGP (Mistrovství světa silničních motocyklů).

Společnost Yale bude dodávat a zajišťovat vysokozdvižné vozíky pro šest evropských závodů mistrovství světa 2017. Mistrovství MotoGP, které je dlouhodobě považováno za vrchol motocyklových závodů, sdílí se společností Yale stejné inovativní, dynamické a technologické hodnoty.

MotoGPTM se těší mimořádné mezinárodní oblibě. Série 2017 má 86 závodníků z 18 různých zemí, čítá až 369 miliónů televizních diváků a 18 miliónů sledujících osob na sociálních sítích. Společnost Yale chce v rámci spolupráce s MotoGPTM představit novým divákům svou průkopnickou značku v oblasti technologie a navázat nové vztahy s ostatními dodavateli a partnery tohoto mistrovství.

 

Organizátorem mistrovství je Dorna, pořádající závody MotoGPTM na prvotřídních závodních okruzích po celém světě, což vyžaduje různé typy vysokozdvižných vozíků s kapacitou zdvihu od 2,5 tun do 8 tun. Vozíky se využívají k práci během příprav závodů i po jejich skončení a stejně tak slouží po celou dobu jako podpůrné prostředky v padoku a obslužných oblastech přímo na místě dění. Jedná se o převoz nákladů jako jsou např. pneumatiky, motory, palivo či přeprava zboží, jídla a pití. Yale bude poskytovat své služby a vozíky s krátkodobým pronájmem na závodech:

 

  • Česká republika (6.srpna)
  • Rakousko (13. srpna)
  • Velká Británie (27. srpna)
  • San Marino (10. září)
  • Aragon (24. září)
  • Valencie (12. listopadu)

 

Generální ředitel společnosti Dorna Sports Pau Serracanta prohlásil: "Velmi nás těší, že naším partnerem v oblasti poskytování vysokozdvižných vozíků je firma Yale. Tato společnost sdílí podobné nadšení a hodnoty, které perfektně doplňují vzrušující atmosféru i kreativitu na našich závodech. Logistika je nedílnou součástí toho, co umožňuje hladký průběh mistrovství MotoGPTM po celém světě. Doufáme, že tato spolupráce může být začátkem dlouhodobého a produktivního vztahu mezi těmito dvěma značkami."

 

Generální ředitel společnosti Yale EMEA, Harry Sands, prohlásil: "Když jsme pro naši značku hledali partnera, MotoGPTM bylo jasnou volbou vzhledem k našim společným zásadám a vlastnostem jako jsou kreativita, vysoká výkonnost a inovativní myšlení. Cítíme, že hodnoty, které MotoGPTM uznává, perfektně ladí s tím, co Yale zastupuje a těšíme se, až budeme moci tyto vlastnosti ukázat ve vzrušujícím a perspektivním prostředí, které MotoGPTM poskytuje."

 

Společnost Yale patří mezi celosvětově nejstarší originální výrobce vysokozdvižných vozíků a skladového vybavení působící na trhu již přes 140 let. Yale nabízí celou řadu konkurenceschopné manipulační techniky - ať již s elektrickým pohonem nebo se spalovacími motory, včetně moderních a univerzálních vozíků s technologií AC, jejichž účelem je optimalizovat produktivitu v rámci zákaznického využití. To vše činí společnost Yale a MotoGPTM ideálními partnery.

 

Prodejní síť značky Yale čítá více než 600 nezávislých dealerů po celém světě, kteří jsou pro zákazníky atraktivní unikátním spojením vynikajících produktů Yale s jejich dlouholetou znalostí trhu. Tím je společnost Yale výjimečná, což nakonec potvrzuje svým postavením na globálním trhu manipulační techniky.