Nová posila YALE týmu

Nová posila YALE týmu
31. 1. 2018
Milí klienti, obchodní partneři, rádi bychom Vám touto cestou představili novou posilu našeho týmu, a to Václava Lukeše, který nově zastává funkci vedoucího servisního úseku.

Václava jsem požádala o představení své osoby a zároveň o stručné nastínění jeho vize v naší společnosti. 

Věřím, že tyto informace budou zajímavé i pro Vás, naše zákazníky, a s člověkem, který bude šéfovat důležitému úseku naší společnosti, se rádi seznámíte.

Vašku, prozraď nám prosím nějaké informace z tvé předchozí praxe.

"Někteří z vás mě možná v minulosti potkali a spolupracovali jsme spolu, ostatní naše zákazníky mám v plánu postupně navštívit, osobně se představit a pobavit se o našem fungování. Jsem člověk z oboru, v oblasti  manipulační techniky se pohybuji s malou přestávkou 16 let. Začátky mé kariéry nebyly jednoduché, začínal jsem jako servisní technik u společnosti Liftec Global, nyní jedna z velmi silných a známých společností  na trhu manipulační techniky Linde Material Handling, kde jsem po několika letech dostal příležitost karierního růstu a posunul jsem se o patro výše do oddělení dispečinku, po roce fungování na této pozici jsem se vrátil zpět do servisu, tentokrát jako vedoucí dílny na centrále v Praze, postupně jsem získával zkušenosti s vedením servisní dílny a rozsah mého působení se rozšířil o pobočku ve Velkých Bílovicích a poté i v Teplicích. Po několika letech působení v oblasti dílenského servisu jsem se dostal důvěru vedení společnosti a obsadil jsem pozici regionálního manažera pro Prahu a střední Čechy.  Z této pozice jsem opouštěl společnost LMH, další mé kroky směřovaly do oblasti servisu zemědělské techniky pro stroje John Deere. Oblast zemědělství má své specifika, a mě vnitřně stále přitahovala manipulační technika, rozhodl jsem se ukončit svou činnost v zemědělství a vrátil jsem se zpět do manipulační techniky."

 

Co tě přivedlo do naší společnosti? Jaké máš plány a vize?

"Náhodou jsem se dozvěděl, že se ve společnosti YALE CZ uvolnila pozice vedoucího servisu, byla to pro mě jasná volba. Neváhal jsem a oslovil jsem společnost Yale, slovo dalo slovo a nyní jsem se stal novým členem tohoto žlutého týmu. Osobně si myslím, že mi má společnosti Yale co nabídnout a zároveň věřím, že i já mám co nabídnout a podaří se mi zúročit a rozšířit získané zkušenosti v oblasti MT. Společnost Yale je nyní 5-tá na trhu, společným přáním a cílem není dostat se mezi tu nejsilnější čtyřku, ale udržet si toto postavení na trhu. Tým spolupracovníků Yale má dlouholeté zkušenosti, můžeme se opřít o kvalitní produkty, takže máme z čeho čerpat, budeme dělat některé věci jinak a lépe, věnovat více času prozákaznickému přístupu, chceme být velmi dobrým a silným partnerem pro naše stávající i nové obchodní partnery."

 

A co tvé soukromí, rodina?

"Rodina je u mě vždy na prvním místě, mám 2 malé děti školního věku, které ještě zatím vyžadují naší péči, a dle mého názoru perfektní manželku, ve které mám maximální podporu, mimo práci se věnuji rodině, činnostem kolem domu nebo načerpání sil a energie při sportovním rybolovu, i když v poslední době jdou koníčky stranou."

 

Budu se těšit na naše společné setkání u vás ve společnosti nebo na nějaké společenské akci, třeba na rybách nebo na jiných akcích, které pro vás na tento rok opět připravujeme.