Dealer Conference v našem novém sídle

Dealer Conference v našem novém sídle
16. 2. 2017

V novém sídle společnosti YALE CZ s.r.o. se dne 9. února 2017 uskutečnila mezinárodní konference evropských dealerů (východní Evropa a Rusko) značky Yale. Společnost YALE velmi dbá na výběr svých dealerů v jednotlivých regionech a především na jejich schopnosti reprezentovat značku Yale a poskytovat svým klientům kvalitní služby.

Konference se koná pravidelně každý rok, a to pokaždé v jiné zemi regionu. Letos, poprvé od krize v letech 2008–2009, měla tu čest stát se pořadatelem YALE CZ s.r.o.

Setkání dealerů zn. Yale slouží především k zhodnocení výsledků loňského roku a vytyčení plánů do roku nového. Účastníci konference využili společné setkání i k seznámení se s lidmi, kteří stojí za úspěšným chodem jednotlivých oddělení společnosti HYG – se specialisty v oblasti marketingu, IT či financí. Zároveň měli možnosti se osobně setkat i s členy nejvyššího vedení společnosti – letošní konference se zúčastnil i Managing Director regionu EMEA (Evropa, Blízký Východ a Asie) pan Harry Sands. Vzhledem k tomu, že zákazníky jednotlivých dealerů bývají často nadnárodní korporace s pobočkami ve více evropských zemích, jistě bylo podnětné pohovořit si i o tom, jak probíhá s těmito klienty spolupráce v jednotlivých zemích a poté následná výměna zkušeností.

Prezentace společnosti Bolzoni, předního výrobce přídavných zařízení k vozíkům, stejně jako ukázka nových vozíků Yale instalovaných v prostorách naší nové haly, se u dealerů setkala s velkou odezvou. Právě díky nedávné fúzi se společností Bolzoni došlo celkově k rozšíření portfolia výrobků a příslušenství k vozíkům.

Nedílnou součástí konference je i ocenění nejlepších dealerů – i YALE CZ s.r.o. se může pochlubit oceněním, a to získáním plakety za úspěšných 15 let spolupráce s korporací HYG.

Každoročně je tato konference i společným přátelským setkáním dealerů. Letos se společenský večer uskutečnil ve skvělé restauraci AUREOLE, kde byli účastníci postaveni před nelehký úkol – pod vedením šéfkuchaře a jeho týmu byli rozděleni do skupin a čekala je společná spolupráce na přípravě 4chodové večeře a následně její konzumace :-). Večer se setkal s nebývalým zájmem a jednoznačně byl více než úspěšný.

Ostatně jako celá letošní dealerská konference v České republice …