Více prostoru použité manipulační technice

Více prostoru použité manipulační technice
3. 12. 2015
Od začátku roku 2016 se naše společnost rozhodla dát více prostoru použité manipulační technice. Na tuto oblast jsme vyčlenili odborníka, abychom tento potenciál více využili a Vám tak nabídli co ...

Od začátku roku 2016 se naše společnost rozhodla dát více prostoru použité manipulační technice. Na tuto oblast jsme vyčlenili odborníka, abychom tento potenciál více využili a Vám tak nabídli co největší komfort při výběru.

Zákazník může vybírat z různých typů dle jeho potřeb – čelní motorové vysokozdvižné vozíky, tříkolové nebo čtyřkolové akumulátorové vysokozdvižné vozíky, retraky, ručně vedené vysokozdvižné vozíky a ruční nízkozdvižné paletové vozíky.  Nabízíme vozíky poháněné plynem, dieselem i akumulátorem. Pokud si nebude vědět rady, kontaktujte přímo našeho specialistu, který Vám rád poradí.

Nákupem použité manipulační techniky získáte plně funkční vozík za příznivou cenu, který doporučujeme používat příležitostně nebo k rozšíření Vaší stávající flotily. Můžete se na nás spolehnout, protože před každým prodejem vozík prochází důkladnou technickou kontrolou a poté je podle potřeby opraven a repasován.

V záložce Použitá technika můžete rychle získat přehled námi aktuálně nabízených vozíků.