Kontakty

YALE CZ s.r.o.

Kontaktní adresa:

Komerční 523
251 01 Nupaky

Fakturační adresa:

Přátelství 1011
104 00 Praha 10 – Uhříněves

IČ: 62 41 59 56
DIČ: CZ 62 41 59 56

Číslo účtu CZK: 476288783/0300 (ČSOB)
IBAN: CZ2303000000000476288783
SWIFT: CEKOCZPP

Číslo účtu EUR: 127869432/0300 (ČSOB)
IBAN: CZ1803000000000127869432
SWIFT: CEKOCZPP

Zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze dne 03.10.1994 oddíl C, vložka 32101

Jsme tu pro Vás

Jednatel Antonín Fryč e-mail: pachman@yale.cz
Jednatel a spoluvlastník společnosti Jan Pachman
Výkonný ředitel Ivan Musil tel.: +420 267 090 151
mobil: +420 602 340 346
e-mail: musil@yale.cz
Asistentka ředitele/marketing Romana Baborová

tel.: +420 267 090 155
mobil: +420 734 646 833
e-mail: baborova@yale.cz

Ekonomický útvar

Vedoucí ekonomického útvaru

Markéta Čížková

tel.: +420 267 090 159
mobil: +420 602 177 354
e-mail: cizkova@yale.cz
Finanční účtárna Milada Špeťková tel.: +420 267 090 141
mobil: +420 602 274 806
e-mail: spetkova@yale.cz
Fakturace Tereza Záveská tel.: +420 267 090 159
mobil: +420 606 686 834
e-mail: zaveska@yale.cz
Fakturace Markéta Rozehnalová

tel.: +420 234 129 764
mobil: +420 734 643 187
email: rozehnalova@yale.cz

Personalistka Daniela Janáčová

tel.: +420 234 129 765
mobil: +420 601 329 439
email: janacova@yale.cz

Útvar podpory prodeje

Vedoucí útvaru podpory prodeje Zuzana Martinková tel.: +420 267 090 140
mobil: +420 724 093 181
e-mail: martinkova@yale.cz,
prodej@yale.cz
Předprodej, doprava Klára Žižková

tel.: +420 267 090 143
mobil: +420 724 327 316
e-mail: zizkova@yale.cz

Obchodní administrace Lucie Troníčková

tel.: +420 234 129 768
mobil: +420 725 757 588
e-mail: tronickova@yale.cz

Obchodní útvar

Vedoucí obchodního útvaru Jan Kaňka mobil: +420 606 631 201
e-mail: kanka@yale.cz

Manažer pro klíčové zákazníky Praha

Jan Lacina mobil: +420 739 389 721
e-mail: lacina@yale.cz
Manažer pro klíčové zákazníky ČR Milan Cizner

mobil: +420 605 227 299
e-mail: cizner@yale.cz

Senior poradce
Střední a Jižní Morava
Jaromír Dostal mobil: +420 724 264 533
e-mail: dostal@yale.cz
Regionální prodejce
Severovýchodní a Východní Čechy
Jiří Honzák mobil: +420 606 622 233
e-mail: honzak@yale.cz
Regionální prodejce
Střední a Severní Čechy
Michal Skřivan mobil: +420 602 169 079
e-mail: skrivan@yale.cz
Regionální prodejce
Střední a Jižní Čechy
Roman Pěchota mobil: +420 739 681 850
e-mail: pechota@yale.cz
Regionální prodejce
Západní Čechy
Luboš Beran mobil: +420 734 646 834
e-mail: beran@yale.cz

Regionální prodejce
Vyočina a Východní Čechy

Ivan Vala

mobil: +420 734 683 264
e-mail: vala@yale.cz

Regionální prodejce
Severovýchodní Čechy
Zdeněk Bureš

mobil: +420 703 189 401
e-mail: bures@yale.cz

Regionální prodejce
Severní Morava
René Osina mobil: +420 739 681 849
e-mail: osina@yale.cz

Regionální prodejce
Jižní Morava

Ivo Haška mobil: +420 724 554 885
e-mail: haska@yale.cz
Manažer krátkodobého pronájmu
a použité techniky
Michal Voseček tel.: +420 267 090 142
mobil: +420 602 750 243
e-mail: vosecek@yale.cz

Referentka odd. krátkodobých pronájmů

Jitka Grossová tel.: +420 234 129 769
mobil: +420 730 183 401
e-mail: grossova@yale.cz




Servisní útvar

Servisní manažer Lukáš Vetterle mobil: +420 602 107 094
e-mail: vetterle@yale.cz
Regionální servisní zástupce, prodej servisu Miloslav Rataj tel.: +420 267 090 152
mobil: +420 602 795 103
e-mail: rataj@yale.cz
Prodej náhradních dílů Martin Jindřich tel.: +420 234 129 762
mobil: +420 606 705 400
e-mail: jindrich@yale.cz
Referentka odd. náhradních dílů Marta Čekelská

mobil: +420 730 599 881
e-mail: cekelska@yale.cz

Referent oddělení náhradních dílů Miroslav Slanina tel.: +420 234 129 763
mobil: +420 731 699 985
e-mail: slanina@yale.cz

Servisní dispečink, Technické oddělení

(pracovní doba: 7:00 - 17:00)

Martin Husák

Jan Sivulka

tel.: +420 267 090 150
mobil: +420 602 274 808
e-mail: servis@yale.cz
Technický specialista Petr Bílek tel.: +420 267 090 154
mobil: +420 602 669 742
e-mail: bilek@yale.cz