Boční a vícecestné vozíky Bulmor

Picture: Boční vozíky se spalovacími motory
Masivní konstrukce BULMOR, ocelový rám s velmi odolným zdvihovým zařízením, dělá z bočního vozíku vysoce odolné a spolehlivé prémiové produkty. Díky tomu zvládnou tyto stroje nejnáročnější manipulace s dlouhými těžkými břemeny ve venkovních provozech, často na velké vzdálenosti, po relativně velmi nerovném povrchu a bez velkých servisních nákladů. Boční vozíky BULMOR se spalovacími motory jsou k dispozici s nosností 4-8 tun a se výškou zdvihu až 8 m.
Picture: Akumulátorové boční vozíky
Akumulátorové modely bočních vozíků BULMOR zaujmou zákazníky hlavně svou inovativní technologií. Výbava jako systém CAN-Bus, elektrický výsuv stožáru nebo centrální displej usnadňují práci řidiči vozíku. Díky snadné výměně baterií lze vozíky používat i ve vícesměnném provozu. Řada EQ je díky svému pohonu velmi šetrná k životnímu prostředí. Je nákladově výhodná jak při vlastní manipulaci tak při údržbě. A to vše s klíčovými výkonovými parametry, které se blíží vozíkům se spalovacími motory. K dispozici jsou nosnosti 3- 8 tun.
Picture: Těžké boční vozy řady Heavy Line
Boční vozíky BULMOR Heavy-Line s nosností 10–25 tun byly vyvinuty pro náročné vícesměnné nepřetržité provozy. Mezi vlastnosti této řady patří vynikající ergonomie, ekonomický provoz, optimální stabilita a životnost. Systém CAN-Bus s elektronickým výsuvem stožáru je jen jednou z inovací.
Picture: Vícecestné vozíky
Tyto vozíky charakterizuje mobilita všemi směry – 360 stupňů. Variabilní šířky a výšky plošiny vozíků a široká nabídky zdvihových zařízení komplexní řady čtyřcestných vozíků BULMOR nabízejí zvýšení skladovací kapacity v každém myslitelném prostoru - a to v nosnostech od 2 do 12 tun. Všechny čtyřcestné vysokozdvižné vozíky jsou vybaveny elektromotorem, taková logistika je pak šetrná jak k řidiči tak k životnímu prostředí.